630MPB224J
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
630MPB224J
JLCPCB Part #
C3799660
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS