50YXH820MEFCGC16X20
MFR.Part #
50YXH820MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1598225
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.326A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 34mΩ 50V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS