50YXF47MFFCT16.3X11
MFR.Part #
50YXF47MFFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C2843287
Package
Plugin,6.3x11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,6.3x11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS