50PFV33M6.3X8
MFR.Part #
50PFV33M6.3X8
JLCPCB Part #
C2162037
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ@100kHz 50V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS