25PJV470MSPA10X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25PJV470MSPA10X10.5
JLCPCB Part #
C239327
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 25V 4000hrs@125℃ 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS