UWP30-5RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UWP30-5RJ8
JLCPCB Part #
C7137340
Package
Plugin
Description
30W 5Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS