UB5C-6R8F1
MFR.Part #
UB5C-6R8F1
JLCPCB Part #
C3203267
Description
-55℃~+250℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS