PFC10-24RF1
MFR.Part #
PFC10-24RF1
JLCPCB Part #
C3925547
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS