UAL50-2K5F8
MFR.Part #
UAL50-2K5F8
JLCPCB Part #
C5814768
Description
2.5kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS