HPP3-50RJ8
MFR.Part #
HPP3-50RJ8
JLCPCB Part #
C3527078
Package
Plugin,D5.1xL12.7mm
Description
-55℃~+275℃ 3W 50Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.1xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS