MFP55-49R9B1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
MFP55-49R9B1
JLCPCB Part #
C3351865
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-65℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS