HVS2512-22MJ1
MFR.Part #
HVS2512-22MJ1
JLCPCB Part #
C4263538
Description
-55℃~+155℃ 1W 22MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS