BRT120-15RJ8
MFR.Part #
BRT120-15RJ8
JLCPCB Part #
C5603264
Description
120W 15Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS