BRT120-10RJ8
MFR.Part #
BRT120-10RJ8
JLCPCB Part #
C5603258
Description
10Ω 120W Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS