BRT100-1RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BRT100-1RJ8
JLCPCB Part #
C5603252
Package
Plugin
Description
100W 1Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS