BR120-25RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BR120-25RJ8
JLCPCB Part #
C5955309
Package
Plugin
Description
120W 25Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS