BR120-100RJ8
MFR.Part #
BR120-100RJ8
JLCPCB Part #
C7220652
Description
100Ω 120W Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS