BR100-47RJ8
MFR.Part #
BR100-47RJ8
JLCPCB Part #
C5602925
Description
100W 47Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS