BR100-15RJ8
MFR.Part #
BR100-15RJ8
JLCPCB Part #
C7086502
Description
100W 15Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS