R12.100.0.5
Extended
Manufacturer
Reomax
MFR.Part #
R12.100.0.5
JLCPCB Part #
C5383202
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 0.002 0.65mm 1.6mm 100A@32V、100A@72V、100A@63V、300A@24V 125V 3.2mm 500mA Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS