R06.100.3.5
Extended
Manufacturer
Reomax
MFR.Part #
R06.100.3.5
JLCPCB Part #
C2874860
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.47mm 0.54 0.8mm 1.6mm 3.5A 32V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS