RSO-123.3DZ
Extended
MFR.Part #
RSO-123.3DZ
JLCPCB Part #
C6207084
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
150mA 1W 1kV 2 3.3V 4.5V~18V 70%~74% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS