RSO-123.3D
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RSO-123.3D
Description
-3.3V -40°C ~ 85°C 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) 1 W 1 kV 150mA,150mA 18V 2 3.3V 72% 8-SIP module, 7 leads 9V Enable, Active Low ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS