RP10-2412SA/XC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP10-2412SA/XC
JLCPCB Part #
C6660340
Package
DIP
Description
-40°C ~ 80°C 0.89 1 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.6 kV 10 W 12V 18V 36V 6-DIP Module, 5 Leads 830mA ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP, UVLO Through hole DIP Power Module/Power Supply ROHS