RP10-2412DE-HC
MFR.Part #
RP10-2412DE-HC
JLCPCB Part #
C6408969
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.6kV 10W 12V 18V~36V 2 416mA 84% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS