RP10-2412DA/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP10-2412DA/P
JLCPCB Part #
C6196271
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 10W 12V 18V~36V 2 416mA 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS