REC5-243.3SRW/H2/A
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC5-243.3SRW/H2/A
JLCPCB Part #
C6967257
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 1A 2kV 3.3V 5W 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS