RAC10E-12SK/277
MFR.Part #
RAC10E-12SK/277
JLCPCB Part #
C6164527
Package
DIP,45.7x25.4mm
Description
0.1W 1 10W 120V~430V 12V 150mVp-p 21.5mm 25.4mm 45.7mm 4kV 80kHz 83% 833mA 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±2% DIP,45.7x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS