RAC02-15SC
MFR.Part #
RAC02-15SC
JLCPCB Part #
C5717041
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 133mA 15V 2W 74% 80VAC~264VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS