R1S12-3.33.3/H-R
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R1S12-3.33.3/H-R
Description
-40°C ~ 100°C 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 1 W 12-SMD module, 10 leads 3 kV 3.3V 3.6V 303mA 3V 75% ITE (commercial), medical Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS