RAC01-3.3SGB
MFR.Part #
RAC01-3.3SGB
JLCPCB Part #
C6263072
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 3.3V 85VAC~264VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS