R12P212S/R6.4
MFR.Part #
R12P212S/R6.4
JLCPCB Part #
C6164099
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 167mA 2W 6.4kV 87% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS