R0.25S-3.33.3
MFR.Part #
R0.25S-3.33.3
JLCPCB Part #
C5716184
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 250mW 3.3V 3V~3.6V 70% 76mA SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS