R0.25D-3.33.3/P
MFR.Part #
R0.25D-3.33.3/P
JLCPCB Part #
C7333629
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
1kV 2 250mW 3.3V 38mA 3V~3.6V 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS