R0.25D-0505/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.25D-0505/H
JLCPCB Part #
C6159285
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
2 250mW 25mA 3kV 4.5V~5.5V 5V 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS