VT0J221M-CRE54
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
VT0J221M-CRE54
JLCPCB Part #
C5123988
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 5.4mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS