CK1C101M-CRE54
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
CK1C101M-CRE54
JLCPCB Part #
C19184134
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS