RVT1V101M0607
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1V101M0607
JLCPCB Part #
C72478
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 69mA@120Hz 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS