RVT1E100M0405
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1E100M0405
JLCPCB Part #
C72484
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 15mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS