RVT1A470M0405
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1A470M0405
JLCPCB Part #
C72513
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 31mA@120Hz 47uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS