VT1V220M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
VT1V220M0505
JLCPCB Part #
C239256
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25mA@120Hz 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS