KM1V221M0812
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
KM1V221M0812
JLCPCB Part #
C2873982
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 220uF 270mA@120kHz 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS