KM1H101M0812
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
KM1H101M0812
JLCPCB Part #
C2873970
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS