KM1E221M0611
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
KM1E221M0611
JLCPCB Part #
C2873972
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 236mA@120kHz 25V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS