GR1V101M0611
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
GR1V101M0611
JLCPCB Part #
C2873964
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS