GR1A102M0812
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
GR1A102M0812
JLCPCB Part #
C2873989
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
1000uF 10V 12mm 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS