TRR03EZPJ105
MFR.Part #
TRR03EZPJ105
JLCPCB Part #
C4170606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS