TRR03EZPF2741
MFR.Part #
TRR03EZPF2741
JLCPCB Part #
C4204673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS