TCSOM0J226M8R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TCSOM0J226M8R
JLCPCB Part #
C2158856
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 22uF 300mΩ@100kHz 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS