SMF7V5TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF7V5TR
JLCPCB Part #
C3704570
Package
SOD-123F
Description
1 100nA 12.9V 15.5A@10/1000us 200W@10/1000us 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS